Jsme stavební firma

Zaměřujeme se na výstavbu základů a celých RD, nabízíme veškeré Demoliční a výkopové práce, rekostrukce RD - zateplování, zámkové dlažby a chodníky, demoliční, bourací a výkopové práce, dotace - na rekonstrukce, na novostavby po demolici.

Formulář pro dotazy a poptávky

Demolice a bourání

S našimi zkušených řemeslníky a moderním vybavením jsme připraveni provést demolici a bourání jakýchkoli staveb rodinných domů, od menších struktur až po větší objekty. Při demolici a bourání klademe důraz na bezpečnost, efektivitu a odbornost provedení. Využíváme moderní techniky a postupy, které nám umožňují demolovat stavby s minimálním rušením okolí a bezpečně odstraňovat stavební materiály. Jsme obeznámeni s veškerými příslušnými předpisy a regulacemi a dodržujeme je při každém demolčním projektu.

Nabízíme širokou škálu demolice a bourání, včetně demolice budov, demolice interiérů, bourání stěn, demontáže konstrukcí a mnoho dalšího. Naši zkušení pracovníci dokáží efektivně a rychle provést demolici a bourání s minimálním rušením pro vás a vaše okolí. Při demolici a bourání je důležité také správné nakládání s odpady a recyklace materiálů. Jsme odpovědní k životnímu prostředí a dbáme na to, aby odpady byly řádně tříděny a likvidovány v souladu s předpisy.

Nechte naši firmu zajistit demolici a bourání vašeho objektu s profesionalitou a spolehlivostí. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli kompletní demolice a bourání bez stresu a s výsledkem, který přesně odpovídá vašim potřebám. Kontaktujte nás pro další informace a konzultaci ohledně demolice a bourání vašeho objektu.

Nabízíme demoliční a výkopové práce na klíč. Vše od vyřízení dokumentace, bourání, až po odvoz suti a zajištění dotace. Demolice, bourací, zemní a výkopové práce poskytujeme v Ostravě a okolí. Zaměřujeme se na celý Moravskoslezský kraj. Ať už chystáte rekonstrukci větší části domu nebo chcete demolovat celou nemovitost, pak vám rádi podáme pomocnou ruku. Jsme schopni rovněž zajistit jakékoliv výkopové práce na vašem pozemku. Zakládáme si na tom, aby všechny druhy zemních prací byly odvedeny kvalitně a co nejrychleji. Rychlost a dodržování termínů jsou jedny z našich nejdůležitějších firemních hodnot a naši zákazníci si toho velmi cení.

Důvodem proč lidé zvažují demolici domu a objednávají si bourací práce je především to, že atraktivních stavebních parcel stále ubývá a ceny jsou astronomické. Rodina, která chce stavět rodinný dům, pak kalkuluje, zda není výhodnější koupit zastavěný pozemek. Parcela se starým, vlhkým a rozpadlým domem se prodává mnohdy za celkem rozumné peníze. Stávající budova se následně kompletně demoluje a na pozemku pak může vyrůst novostavba. Dalším důvodem je také to, že pozemek klienti zdědí. V takovém případě je jistě velmi výhodné budovu demolovat a postavit si nové bydlení na dané parcele.

 

Demolice staveb v Ostravě a okolí

Demolice staveb v Ostravě a okolí se však také neobejde bez potřebného povolení. Nejčastěji stačí demolici ohlásit pomoci předepsaného formuláře, ale nejlepší je se zajít zeptat na konkrétní stavební úřad. Příslušný referent, který má vaši oblast na starost vám poradí co všechno bude úřad vyžadovat a jak je třeba postupovat v případě demolice stavby. Situaci nám výrazně mění také azbest, který se v minulosti hojně využíval na nástavce u komínů, protipožární podložky pod vypínači na půdě nebo rovnou na celou střechu. Je třeba si toto ověřit a na stavebním úřadě požádat o povolení k likvidaci. Naše společnost se v tomto odvětví pohybuje a s potřebnou dokumentací vám velmi rádi pomůžeme, takže nemějte žádné obavy.

Cena demolice

Mnohdy se vyplatí zanechat suché základy starého domu, pokud dispozičně vyhovují vašim představám o novém bydlení. Demoliční a bourací práce nedoporučujeme provádět svépomocí, proto neváhejte a oslovte nás s poptávkou. Cenovou nabídku vám vytvoříme na míru, protože náklady na demolici nelze paušalizovat.

V ceně jsou zohledněna různá hlediska. Například se zde projeví to, jaký je podíl konstrukcí ve stavbě nebo přítomnost azbestu. Při využití strojní techniky bývá demolice výrazně levnější, než když se objekt odstraňuje ručně. Cenou hýbe také lokalita a to hlavně z důvodu dostupnosti nejbližší skládky. Ušetřit můžete důsledným tříděním odpadu z demolice stavby, protože pálené červené tašky se dají nabídnout výrobcům antuky a řezivo zase někomu na spálení.

Další služby

Mezi naše další služby se řadí zemní a výkopové práce v Ostravě a širším okolí. V rámci této služby jsme schopni zajistit všechny práce, které souvisejí s pohybem zeminy na staveništi. Ať už potřebujete zařídit odvoz zeminy či likvidace stavební suti, vykopat díru pro vedení kanalizace nebo je třeba provést výkop stavební jámy, tak naše společnost si se vším poradí. Zemní práce okolo rodinného domu se rozdělují na přípravné zemní práce, hlavní zemní práce a dokončovací zemní práce.

Zde patří například hloubení stavební jámy nebo šachty a další různé výkopy. Zemní práce provádíme od zahájení výstavby až do jejího ukončení, kdy se řeší různé úpravy okolo nového domu zasypáváním a srovnáváním. Na zemní práce využíváme různé stroje s rozličnou velikostí, kde základem jsou rypadla, nakladače či dozery. Finální části zemních prací nebo části v těžko dostupném terénu se ovšem musí dodělávat ručně.

Formulář pro dotazy a poptávky

Kdykoli nás kontaktujte, rádi vám poradíme a zpracujeme pro vás cenovou nabídku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavíme stavby s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky