Výstavba a rekonstrukce RD

- Pracujeme 10-11 hodin denně / 6 dní v týdnu
- Nabízíme 5 letou záruku na provedené práce
- Zajistíme Vám dotaci na stavbu vašeho RD

Formulář pro dotazy a poptávky

Blog

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

16.2.2022

Rekonstrukce bytu potká jednou za život snad každého a všichni si pak klademe otázku kolik to bude asi na konci stát? Vše záleží na tom jak velký byt máte a co všechno je potřeba zrekonstruovat. Přestavba středně velkého bytu se většinou pohybuje v průměru okolo 550 000 Kč. Reálné rozmezí se pohybuje mezi 250 000 až 800 000 Kč.

Celý článek

Jak omítnout zeď?

Jak omítnout zeď?

16.2.2022

V tomto článku vám poradíme, jak omítnout zeď vlastními silami, ale pokud by se vám to zdálo komplikované můžete se kdykoliv obrátit na naše zkušené zedníky (omítkáře). U nově postavených zdí se začíná omítat, až když si zdivo pořádně sedne a malta jak se patří ztuhne. Pokud bychom nanesli omítku příliš brzy, pak by omítnutá vrstva zabránila přístupu vzduchu a malta by nebyla pořádně vyzrálá. Mohlo by tak následovat praskání omítky a to si nikdo z nás nepřeje.

Celý článek

Natažení lepidla s perlinkou

Natažení lepidla s perlinkou

16.2.2022

Chystáte se na opravu omítek? Potřebujete natáhnout lepidlo s perlinkou? Pak vám poradíme jak na to v tomto článku. Velkým pomocníkem při opravě omítek je perlinka. Jedná se o umělou sklovláknitou tkaninu s mřížkovou strukturou, která vám spolehlivě zpevní omítky a zamezí případným prasklinám. Vrstva perlinky se dává vždy pod novou omítku, čímž se omítka zpěvní. Perlinka má vysokou pevnost v tahu a můžete jí bez problému využít u vnitřních omítek, ale také u venkovních.

Celý článek

Jak obložit koupelnu

Jak obložit koupelnu

16.2.2022

Pokud se chystáte svépomocí obložit koupelnu, pak prvním krokem je výběr obkladů, které se vám líbí a druhým krokem je zjistit jak na to. A s tím vám rádi poradíme v tomto článku. Před obkládáním koupelny se musí připravit podklad. Je tedy třeba odstranit zbytky malty, zatmelit nerovnosti, očistit všechny nečistoty a zarovnat stěny. Po tomto procesu následuje penetrace, kdy nanášíme štětkou nebo válečkem hloubkový penetrační nátěr. Dalším bodem je správné rozměření, které se dělá podle skladby obkladů. Musíte si nejdřív zaměřit výšku pro založení obkladu - bývá to většinou ve výšce očí.

Celý článek

na začátek stránky