Jsme stavební firma

Zaměřujeme se na výstavbu základů a celých RD, nabízíme veškeré Vyřízení dotací, rekostrukce RD - zateplování, zámkové dlažby a chodníky, demoliční, bourací a výkopové práce, dotace - na rekonstrukce, na novostavby po demolici.

Formulář pro dotazy a poptávky

Vyřízení dotací - Nová zelená úsporám

Rádi bychom vás informovali, že pro naše zákazníky vyřizujeme dotace z programu Nová zelená úsporám a to 100% úspěšností. Program Nová zelená úsporám (NZÚ) je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí investovat do energetické účinnosti a udržitelnosti svého domova. Díky této dotaci můžete získat finanční podporu na realizaci energetických úspor, zateplení, výměnu oken, vytápění a další ekologické opatření.

S našimi znalostmi a zkušenostmi v oblasti dotací jsme dosáhli stoprocentní úspěšnosti při jejich získávání pro naše projekty. Můžete se na nás spolehnout, že vám poskytneme veškerou potřebnou podporu při vyřizování dotace z programu NZÚ jak na rekonstruovaný rodinný dům, tak na novostavbu po demolici nebo dům s evidenčním číslem.

Dejte nám možnost být vaším partnerem při rekonstrukci nebo výstavbě vašeho rodinného domu a využití této výjimečné dotace. S námi získáte nejen kvalitní stavební práce, ale také maximální využití finančních výhod a podpory programu Nová zelená úsporám.

Zajistěte si efektivní energetickou účinnost a zároveň snižte své náklady díky dotaci z programu Nová zelená úsporám. Kontaktujte nás ještě dnes a společně realizujme váš ekologický a energeticky úsporný domov

Potřebujete vyřídit dotaci na rodinný dům? Rekonstrukci nebo novostavbu? Na zateplení či výměnu oken? Vyřídíme dotaci na klíč. Naše působnost je v Ostravě a okolí. V dnešní době je možné žádat také dotaci na novostavbu rodinného domu, takže je třeba této možnosti využít. Situace ohledně dotací v Česku se s minulým rokem zase o trochu změnila k lepšímu a aktuálně mohou o dotace žádat i lidé, kteří předtím neměli nárok a na dotaci nedosáhli.

Především nová Zelená úsporám je mnohem dostupnější a navýšily se i jednotlivé příspěvky. Pokud si vyberete naší společnost, pak se nemusíte obávat žádných komplikovaných situací a zdlouhavé byrokracie, protože dotace vyřídíme za vás v rámci balíčku. Zakládáme si na tom, aby všechna dokumentace byla provedena správně a co nejrychleji. Rychlost a dodržování termínů jsou jedny z našich nejdůležitějších firemních hodnot a naši zákazníci si toho velmi cení.

 

Dotaci na rekonstrukce jsou často podceňovány

Využít dotace na rekonstrukci domu se opravdu vyplatí, protože můžete jednoduše získat dotaci na výměnu oken či zateplení celého domu. V rámci dotace na výměnu oken můžete žádat o dotace na okna plastová, ale je možné žádat i na okna z jiných materiálů. Tyto materiály ovšem musí splňovat požadované tepelně izolační vlastnosti, které jsou pro dotace specifikována. Do tohoto balíčku spadají také vchodové dveře, které jsou velmi důležitým článkem při úspoře výdajů za energie.

Co možná nevíte, je to, že můžete dotaci využít i na stínící techniku. Zde spadají například předokenní rolety či venkovní žaluzie. Ač se to nezdá, tak tyto doplňky se zasluhují o výraznou tepelnou izolaci domu. Pod termínem dotace na zateplení rodinného domu si všichni představí většinou pouze novou fasádu, ale patří zde také zateplení střechy, stropů či podlah. Čím víc dům zateplíte, tím větší bude dotace pro vás.

Plánujete stavět novostavbu? Pak i zde pořídíte. Dotace na novostavbu rodinného domu je aktuálně také možná a dokonce je možné dotaci využít i na koupi nového rodinného domu s velmi nízkou energetickou náročností. Pokud plánujete výstavbu rodinného domu, můžeme vám pomoci získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Výše dotace se pohybuje na základě dosažených energetických parametrů budovy.

Podmínkou pro získání určité částky je dosažení technických parametrů, které jsou specifikovány a musí být dodrženy. Abyste měli představu oč se jedná, tak jednou z těchto podmínek je povinná instalace systému řízeného větrání se zpětným získáváním tepla. Zní to složitě, ale není to nic komplikovaného. S naší společností se nemusíte do těchto záležitostí nořit, protože vše jsme schopni za vás vyřešit.

Výše dotace a neustálé změny

Změnou v dotacích je i to, že na ně mohou dosáhnout i majitelé rekreačních objektů, což v minulosti nebylo možné. Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit, abyste o dotace na vaši chatu mohli žádat je mít v objektu trvalé bydliště. Zvýhodněnou situaci mají také majitele bytových domů, kde se maximální dotace může vyšplhat až na 50% částky z celkové ceny úprav. Další velkou novinkou je sjednocení Nové zelené úsporám s Dešťovkou, což je program zaměřený na efektivní hospodaření s dešťovou vodou na vaši zahradě. Nově je možné také jednotlivé dotace kombinovat mezi sebou, čímž získáte ještě další bonusové příplatky k daným dotacím.

U rekonstrukce rodinného domu je to tedy až 90 000 Kč a u bytových domů se částka pohybuje až do 120 000 Kč. V praxi to znamená, že pokud budete žádat o dotaci na zateplení rodinného domu a k tomu i na fotovoltaiku, pak dostanete navíc 10 000 Kč. Různé kombinace mají různé bonusy a s touto kalkulací vám velmi rádi pomůžeme. Stačí se na nás obrátit, my s vámi probereme již vše potřebné a vytvoříme pro vás konkrétní cenovou nabídku.

Formulář pro dotazy a poptávky

Kdykoli nás kontaktujte, rádi vám poradíme a zpracujeme pro vás cenovou nabídku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavíme stavby s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky