Výstavba a rekonstrukce RD

- Pracujeme 10-11 hodin denně / 6 dní v týdnu
- Nabízíme 5 letou záruku na provedené práce
- Zajistíme Vám dotaci na stavbu vašeho RD

Formulář pro dotazy a poptávky

O nás

Jsme stavební firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce rodinných a bytových domů. Naší hlavní prioritou je poskytování kvalitních a spolehlivých služeb našim klientům.
Snažíme se realizovat veškeré stavební práce rychle a efektivně. Pracujeme 11 hodin denně a 6 dní v týdnu, abychom dokázali co nejrychleji splnit vaše stavební požadavky. Věříme, že kombinace rychlosti a kvality je klíčem k naší vzájemné spokojenosti. Náš tým se skládá z zkušených řemeslníků a odborníků ve stavebním oboru. Snažíme se neustále zdokonalovat a držet krok s nejnovějšími trendy a technologiemi ve stavebnictví. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.
Pokud plánujete stavbu nového rodinného domu, zateplení nebo rekonstrukci, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací a poradíme vám s vašimi stavebními potřebami.
Naše sídlo se nachází v Ostravě, ale působíme po celé ČR, především v Moravskoslezském, Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém a Středočeském kraji. S velkým důrazem na ekologii se zaměřujeme na využívání energeticky úsporných a ekologicky šetrných metod a materiálů při výstavbě.

Těšíme se na spolupráci s vámi
Mykola Jonáš

Formulář pro dotazy a poptávky

Kdykoli nás kontaktujte, rádi vám poradíme a zpracujeme pro vás cenovou nabídku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavíme stavby s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky