Výstavba a rekonstrukce RD

- Pracujeme 10-11 hodin denně / 6 dní v týdnu
- Nabízíme 5 letou záruku na provedené práce
- Zajistíme Vám dotaci na stavbu vašeho RD

Formulář pro dotazy a poptávky

Rekonstrukce rodinných domů

Rekonstrukce rodinných domů, přístaveb a nástaveb je jednou z našich specializací. Pokud vlastníte starší dům, který potřebuje renovaci a úpravy, jsme tu pro vás. S naším týmem zkušených odborníků jsme připraveni provést komplexní rekonstrukci domu, aby splňoval vaše požadavky a přinesl vám komfort a moderní životní prostor.

Při rekonstrukci domu se zaměřujeme na zpevnění konstrukcí, výměnu instalací, modernizaci interiérů a exteriérů a další potřebné úpravy. Společně s vámi projdeme všechny důležité kroky a navrhneme optimální řešení pro vaši rekonstrukci. Naším cílem je přinést nový život do vašeho domova a zajistit, aby odpovídal moderním standardům a vašim individuálním potřebám.

Máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi domů různých velikostí a architektonických stylů. Věnujeme se detailům a dbáme na kvalitu provedení prací. Během rekonstrukce spolupracujeme s kvalitními dodavateli materiálů a používáme moderní technologie a postupy. Při každé rekonstrukci domu klade naše firma důraz na spokojenost našich klientů. Chceme, aby výsledek předčil vaše očekávání a abyste se ve svém domě cítili opravdu dobře. S našimi odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti rekonstrukcí domů vám můžeme poskytnout profesionální a komplexní služby.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud plánujete rekonstrukci svého rodinného domu, přístavbu nebo nástavbu. Jsme tu pro vás s cílem přeměnit váš dům na moderní a funkční prostor, který splní vaše potřeby a přání.

Rekonstrukce bytů a domů provádíme nejčastěji kompletní v panelové výstavbě. Rekonstrukce bytu na klíč v Ostravě a okolí vám zajistí naše stavební firma s důrazem na dodržení termínů a kvality. Rekonstrukce panelového bytu pro vás nemusí být strašák, protože s naší pomocí půjde rekonstruování levou zadní. Ve vašem okolí jistě máte známé, kteří vám vyprávěli o předražených a dlouhých rekonstrukcích, kdy se nedokázali dohodnout s řemeslníky. Nebo si u vás stěžovali na nepodařené a nezvratné zásahy v jejich bytě. Tomu všemu se však vyhnete pokud se rozhodnete pro naší společnost, jelikož si zakládáme na dodržování našich hodnot - a to jsou rychlost a dodržování termínů.

Kompletní rekonstrukce bytu přináší mnoho výhod, které si možná ani neuvědomujete. Hlavní výhodou, která vás napadne jako první je zvýšený komfort bydlení. V novém krásném a čistém bytě se bydlí hned o tolik líp. Nicméně kromě toho se díky rekonstrukce panelového bytu snižuje i energetická náročnost a ekologická zátěž bytu. Tou největší výhodou, kterou si mnoho z nás ani neuvědomí je zbavení se rizik ve formě starých rozvodů a nehod s nimi souvisejících. Prasknutí vodovodní trubky a následné vytopení sousedů či zkrat elektřiny, který může vést až k požáru není příjemnou záležitostí pro nikoho. Rekonstrukce bytu v Ostravě a okolí navíc zvyšuje hodnotu bytu v případě dalšího pronájmu či prodeje.

 

Co je před rekonstrukcí dobré vědět?

1. Je nutné stavební povolení?
2. Je projektová dokumentace i včetně realizační části?
3. Je detailní rozpočet na rekonstrukci včetně použitých materiálů?
4. Dosáhnu na dotaci?
5. Jak vybrat realizační firmu?

To stejné platí také pro rekonstrukci domu. V případě, že zvažujete rekonstrukci starého domu v Ostravě a okolí, pak jste u nás na té správné adrese. U rekonstrukce rodinného domu byste se měli rozmyslet, zda budete rekonstruovat kompletně nebo pouze částečně. Při plánování rekonstrukce domu či bytu je třeba myslet kromě vzhledu a komfortu i na náročnost údržby, ekologický standard a praktičnost. Myslete i na budoucnost. I přestože se od vás už děti odstěhovaly, tak se může klidně stát, že zanedlouho budete potřebovat pokoj pro vnoučata. Vybourání příčky pokoje kvůli zvětšení obýváku si tedy řádně promyslete.

Nabízíme rekonstrukci bytu i domu na klíč

Zajistíme kompletní realizaci, takže s námi můžete vše prokonzultovat a detailně probrat. Rekonstrukce jakéhokoliv domu v Ostravě a okolí pro nás není problém. Důvodem k rekonstrukci často bývá i změna dispozice bytu. Klienti často chtějí více místností, a to hlavně, když zjistí, že čekají přírůstek do rodiny. V opačném případě, se kterým se také setkáváme, chtějí vybourat příčku, aby se místnosti propojily a vytvořil krásný vzdušný prostor. V obou případech s námi můžete vše prokonzultovat a zjistíme zda je možné takto byt upravit.

V případě rekonstrukce bytu v panelové výstavbě se často setkáváme s přáním mít novou koupelnu. Ta je ovšem stavebně velice náročná. Pokud je potřeba vyměnit také bytové jádro, pak rekonstrukce ovlivní celý byt klienta. Je potřeba si tedy důkladně promyslet jak rekonstrukci provést a poradit se s odborníky. Může se zdát, že je to záležitost na pár týdnů, ale pokud nemáte kvalitní řemeslníky, kteří dodržují termíny, tak se to ne vždy podaří. Rekonstrukci bytu byste měli začít plánovat alespoň půl roku předem. Je třeba promyslet všechny detaily a s tím vám mile rádi pomůžeme.

A co papírování na úřadech nebo u sousedů?

Rekonstrukci nelze začít bez řádného ohlášení, jelikož vždy máme povinnost oznámit práce úřadům a hlavně sousedům. Pokud chcete rekonstruovat v bytovém domě, pak musíte informovat společenství vlastníků jednotek o přesném rozsahu stavebních prací. U tohoto typu bydlení se stává, že některé práce mohou provádět pouze firmy, které mají se společenstvím podepsanou smlouvu. Nebojte, nejedná se o kompletní rekonstrukci, ale spíše o výměnu oken, stoupaček nebo topení, které prochází celým bytovým domem.

Kde v Moravskoslezském kraji provádíme rekonstrukce?
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Ostrava
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Havířov
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Opava
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Frýdek-Místek
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Karviná
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Orlová
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Český Těšín
Rekonstrukce bytů a rodinných domů - Bohumín

Formulář pro dotazy a poptávky

Kdykoli nás kontaktujte, rádi vám poradíme a zpracujeme pro vás cenovou nabídku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavíme stavby s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky