Výstavba a rekonstrukce RD

- Pracujeme 10-11 hodin denně / 6 dní v týdnu
- Nabízíme 5 letou záruku na provedené práce
- Zajistíme Vám dotaci na stavbu vašeho RD

Formulář pro dotazy a poptávky

Zámková dlažba a chodníky

Provádíme pokládku zámkové dlažby výstavbu chodníků. Poskytujeme kompletní služby v této oblasti, od plánování a designu až po instalaci a dokončení. Zámková dlažba je populárním a trvanlivým řešením pro vytvoření esteticky příjemných a funkčních ploch. S naším týmem zkušených pracovníků se zaměřujeme na precizní pokládku zámkové dlažby, která vyhovuje vašim požadavkům a představám. Můžeme vytvořit různé vzory, tvary a barvy dlažebních kostek, aby byl váš prostor jedinečný a atraktivní.

Při výstavbě chodníků klade naše firma důraz na kvalitu materiálů a preciznost provedení. Máme zkušenosti s různými typy materiálů, včetně zámkové dlažby, betonu, kamene a dalších, a jsme schopni vytvořit chodníky, které jsou odolné vůči opotřebení a počasí. Při instalaci zámkové dlažby a výstavbě chodníků dbáme na správné přípravné práce, včetně výkopů, vyrovnání podloží a správného uložení dlažebních kostek. Máme na paměti také důležitost správného odvodnění a zajišťujeme, aby vaše zámková dlažba a chodníky byly odolné vůči povětrnostním podmínkám a měly dlouhou životnost.

Nechte naší firmu zajistit instalaci zámkové dlažby a výstavbu chodníků, které vám přinesou krásný a funkční venkovní prostor. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli profesionální a spolehlivé služby při vytváření esteticky příjemných a odolných ploch. Kontaktujte nás pro další informace a konzultaci ohledně zámkové dlažby a chodníků.

Nabízíme zednické a stavební práce v Ostravě a okolí. Zaměřujeme se na celý Moravskoslezský kraj. Vše od pokládky stavby základové desky, hrubé stavby až po pokládku zámkové dlažby. Ať už tedy rekonstruujete starší dům a potřebujete udělat nové omítky nebo stavíte dům kompletně od základu, tak jste na správné adrese. Jsme schopni zajistit kompletně stavbu domu na klíč, ale také se postarat pouze o dílčí části.

Pokud například potřebujete jen obvodové zdivo nebo omítky, pak jsme schopni nacenit a zrealizovat pouze tuto část. Podáme vám pomocnou ruku také v případě, že vám vypadne firma na pokládku zámkové dlažby, se kterou jste měli práci již domluvenou. Zakládáme si na tom, aby stavební i zednické práce byly odvedeny kvalitně a co nejrychleji. Rychlost a dodržování termínů jsou jedny z našich nejdůležitějších firemních hodnot a naši zákazníci si toho velmi cení.

 

Zámková dlažba a chodníky v okolí Ostravy

Sháníte zednické a stavební práce v Ostravě a okolí pro výstavbu RD? Pak nabízíme rovnou stavbu domů na klíč. Naše společnost vám zaručí, že budete mít vše potřebné v jednom balíčku. Jsme proškoleni také na výstavbu pasivních rodinných domů s nulovou spotřebou energie. My jsme na tyto domy připraveni a pro práci využíváme kvalitní stavební materiály, které splňují veškeré standardy potřebné pro tyto požadavky.

Pro pasivní a nízkoenergetické stavby je důležitý kvalitní stavební materiál, zejména je nutné precizní zateplení, kvalitní okna a maximální využití funkčnosti domu. Zároveň jsme ovšem odborníci v oblasti rekonstrukce domů i bytů, takže ať už potřebujete kompletní rekonstrukci domu nebo jen novou koupelnu, pak se na nás obraťte.

Jak byste tedy měli přistupovat ke stavebním pracím v rodinném domě nebo bytě? V případě provádění stavebních prací vlastními silami se mohou zdát náklady mnohem levnější. Nicméně pokud nemáte potřebné zkušenosti v oboru, pak výsledek nemusí být vůbec uspokojivý a vy pak utratíte peníze za opravu.

Zámková dlažba a chodníky se tak mohou naopak nepříjemně prodražit díky neočekávaným komplikacím nebo chybám z důvodu neznalosti. Nejsilnější argument proč si zaplatit zkušené odborníky je časová náročnost. Zednické a stavební práce totiž musíte provádět ve vašem volném čase, bude vám to jako stavbou nepolíbenému člověku trvat a rozhodně se nemusí vždy dařit dle vašich představ. Zato když se rozhodnete pro naší stavební firmu, která má bohaté zkušenosti v oblasti zednických i stavebních prací v Ostravě a okolí, tak se nemusíte téměř o nic starat. Zajistíte si tak kvalitní výsledek, budete mít přesnou představu o jednotlivých termínech a hlavně u nás máte na všechny zednické i stavební práce záruku.

Pokládka zámkové dlažby odborníky

Potřebujete položit novou zámkovou dlažbu v Ostravě či okolí? Pokládka zámkové dlažby se může zdát jako velmi jednoduchá činnost, ale opak je pravdou. Je potřeba si perfektně připravit podloží a označit hranice zámkové dlažby. Hlavně pokud budete na zámkové dlažbě parkovat auto, tak je nutné kopat do hloubky okolo 35 cm. To platí také pro plochu určenou na vjezd auta do garáže. Jednoduše jsou tam větší nároky na zátěž a proto musí být podloží řádně připravené, aby se vám dlažba nepropadala.

Pokud ovšem plánujete pouze chodníky na zahradě nebo přístup ke vchodu do domu pouze pro pěší využití, pak stačí kopat do terénu v menší hloubce. Dno se musí zhutnit kvalitním válcováním, protože podloží musí být před pokládkou velice pevné. Zároveň se musí přesně vyřešit sklon, aby se kopíroval podle budoucí dlažby. Není to tak jednoduché co? Ale nebojte se, to všechno naši zaměstnanci vědí a položí vám zámkovou dlažbu rychle a bez zbytečných komplikací. Neváhejte tedy a domluvte si s námi termín pro konzultaci.

Nejčastěji provádíme zednické a stavební práce ve městech:
Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná

Formulář pro dotazy a poptávky

Kdykoli nás kontaktujte, rádi vám poradíme a zpracujeme pro vás cenovou nabídku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Stavíme stavby s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky